| adyyy9003 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. mi-am instalat recent un windows in italiana iar eu nu stiu un cuvant in italiana. nu sunt programe pentru schimbat in engleza : daca da va rog sa ma ajutati dau funda si vot pls

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai instalat? Sunt programe in care iti faci windows-ul in lb romana! Lasa un mesaj privat cu toate detaliile despre windows-ul tau care il ai deja instalat.
Bafta!

| D1vina a răspuns:

Eh eh eh n-ai facut bine apucate de italiana nu merge asa eh eh eh.Sau mai bine fa-ti altul in romana.