| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent! Am facut o prostie foarte mare! Am vrut sa copiez un videoclip dintr-un folder in altul si nu stiu cum am reusit si am sters continutul unui folder(toate pozele, muzica, videocliputile, documentele etc mele!). Mi-a aparut ceva cu o eroare, si eu am dat "ok" sau ceva de gen, am crezut ca nu s-a intamplat nimic, dar cand colo mi s-a asters totul!crying((
Nu este nimic nici in reclycle bin, este gol!

Stie cineva daca ar fi putut sa se salveze undeva, nu stiu?crying(

La >start-my recent documents imi apare cateva din chestiile in care am intrat si daca am sters ceva din pc, imi arata ca nu augasit chestia resprectiva, dar acum imi citeste totul, imi apar pozele pe care le-am vizualzat cu putin timp inainte(doar 3-4).

P. S. acela era doar folderul meu...mai sunt si altele, ale surorii mele etc...deci nu mi s-a sters totul din pc

Va rooog mult sa ma ajutati.Totul de acolo era soarte important!
Si va rog sa ma scuzati daca am scris cu grseli...sunt fuarte speriata, tremur toata si imi este greu sa scriu corectcrying(

Răspuns Câştigător
| stapanullumii a răspuns:

Cauta in C:Windows/ ceva pe acolo... deci atunci cand cutezi se intampla uramtorul lucru : se copiaza fiecare fisier in C:windows/**** apoi se sterge fisierul de unde a fost pus initial api se copiaza la noua destinatie si in final se sterde din C:/windows deci parctic fisierul tau se afla pe undeva prin windows. success la ''sercing'' inta pe c da serch si srie numele unei poze de ex. si toate se vor afla pe acolo... Cu placere.

1 răspuns:
| stapanullumii a răspuns:

Ps : cu placere...