| NushCeSaFac a întrebat:

Va salut! Am.o problema cam de o saptamana. Eu am Xbox One S. De ceva timp nu imi intra in jocuri. Adica intra sta putin pe pagina de incarcare si iese, zicandu- mi ca a luat prea mult sa porneasca. Nu am problema asta cu alte aplicatii cum ar fi Youtube, Netflix sau Microsoft Store, ci doar cu jocurile. A mai patit cineva asta? Ce pot sa fac sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| Number27 a răspuns:

Cauta ajutor pe forum-ul celor de la xbox live. Iar daca nici asa nu merge du-l in garantie.

| NushCeSaFac explică (pentru Number27):

Multumesc pentru raspuns! Dar am rezolvat de cateva zile. Se supraincalzise si nu mai rula bine. L-am scos din priza 1 zi si i-am.pus niste ventilatoare. Acum merge.

1 răspuns: