| awesometron a întrebat:

Vand 3 jocuri Originale pentru PC:Tomb Raider Legend PC, Asterix Si Obelix la jocurile Olimpice----Rollercoaster Tycon 3, Asterix costa 50 lei RollerCoaster 30 lei Tomb Raider Legend 70.Doar in Arad...Stau laga parcul 23 august micalaca. Puteti cumpara jocul separat sau toate.In total vine:150 lei noi RON.Cine vrea?

6 răspunsuri:
| awesometron explică:

Sunt Originale toate

| awesometron explică:

ATENTIE SA SCHIMAT LA JOCURI:Am gresit am vrut la Asterix sa pun 80 lei dar am pus 30...Adika costa totalul 180(toate)

| awesometron explică:

M-am uitat pe net la preturi atata costa!

| awesometron explică:

Maaa m-am uitat pe net ma Ciumbalescoc si asa is preturile!

| awesometron explică:

Oferta! Toate jocurile la 150 RON! Fiecare costa 50 lei.

| casianos a răspuns:

Te-a lovit criza din plin. Ai niste preturi de iti cad pantalonii de pe tine! Saracilor...(hihihi)