| escapegoatxd a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Dubstep sau Rap? vreau niste argumente... ( scuzati categoria dar aici se dau cele mai multe raspunsuri).

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Salut.
Man acum depinde de tine.Mei unul imi plac ambele si "Rap-ul sau (Hip-Hop) si "Dubstep" numai ca:
Rapul este un gen de muzica in care spune realitate sau depinde cu il privesti tu.Dar in general spune de realitate si de toate chestiile astea...Pe mine unul chiar ma linisteste...
In schimb Dubstep-ul este doar o combinatie de mixuri cu accente pe unele dintre ele. Dubstep-ul il asculti doar de drag.Rap-ul il asculti din placere.
Salut.

| escapegoatxd explică (pentru TheEyes):

Iteleg cea ce spui dar eu ma refeream care lati prefera, stiu la amblele despre ce e vorba stai linistit doar eram curios de ce sunt altii mai apropiati.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Le poti asculta pe amandoua (eu ascult metal dupstep rap si ce se mai da la radio)
La intrebarea ta as spune dupstep e mai cool rap e anost