| Shrek32154 a întrebat:

Vreau sa imi descarc si eu Gta |V. Vreau sa imi ziceti si mie daca imi va merge gta cu cerintele astea: am un calculator de rahat si nu cred ca o sa mearga:
Windows XP, service pack 2
Procesor:2, 2GHZ
Sistem memory: 768 MB
Video card: 128 MB

Nu vreau site-uri cu cerinte minime pentru Gta 4 vreau doar sa imi spuneti : 1. daca o sa mearga; 2. Daca nu mi se buleste calculatorul 3. Daca nu sa intre in el 4. Daca o sa am lag MULTUMESC ANTICIPAT + FUNDA

Răspuns Câştigător
| Metals25 a răspuns:

San andreas merge pentru ca:
1.E mai mic jocul.
2.E mai vechi san andreas decat IV.
3.Trebuie sa ai windows 7. Funda?

4 răspunsuri:
| Shrek32154 explică:

P.S. san andreas merge asta de ce sa nu mearga?

| CapitanulEvident a răspuns (pentru Shrek32154):

Felicitari! Ai dat un raspuns extrem de idiot

| Metals25 a răspuns (pentru Shrek32154):

San andreas merge pentru ca:
1.E mai mic jocul.
2.E mai vechi san andreas decat IV.
3.Trebuie sa ai windows 7. Funda?

| ralucutza94 a răspuns:

O sa-ti mearga, viziteaza si http://downloadjoc.com pentru a fi sigur de cerintele cerute

| raulbos123 a răspuns:

Pai sunt 80 % sigur ca o sa-ti mearga de bulit nu til buleste lag o sa ti mearga putin cam sacadat nu ff tare dar na sper ca ti-am fost de ajutor