| ady6 a întrebat:

Vreau sa stiu cati dintre voi ati descarcat hackuri de pe acest si-it http://metin2rohacks.wikiforum.ro/ si dupa aceea cati dintre voi ati ramas cu conturile goale...sau cu alte probleme legate de Metin2 ro si de parolele dv de mess fb?

5 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Iauizil si pe maryus panarama laughing cica 99 taci dracu

| Maryus17 a răspuns:

Multi! stiu eu bine joaca fara hack eu pe metin2ro am lvl 99 joaca drept si cinstit! funda?

| ady6 explică (pentru Maryus17):

Nu-i asa usor sa faci 99 pe mt2 ro iti trebuie mult timp si bani...dar vroiam sa stiu daca mai sunt care au luat spy(keylogger) de pe acel si-t cu hackuri

| Maryus17 a răspuns:

We generation22 taci dracu! sti tu? eu is gm pe lionis taci acolo esti tu mare smecher!