| niculescu16081994 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu va rog daca imi va merge gta IV pe urmatoru laptop: procesor intel I3 frecventa 2, 53ghz hard disk 500gb 4gb cu extindere pana la 8 gb ram si placa video integra

AAA si inca un lucru am intrat pe CAN YOU RUN IT? si imi zice ca totul e k in afara de placa video, dar tot la placa video mai jos la Feature imi zice asa

Features: Recommended attributes of your Video Card

Required You Have

Video RAM 512 MB 1.7 GB

3D Yes Yes

Hardware T&L Yes Yes

Pixel Shader version 3.0 4.0

Vertex Shader version 3.0 4.0

si sunt bifate toate ziceti-mi va rog daca imi va merge va rog mult dau FUNDA!

1 răspuns:
| EckoTM a răspuns:

Ce placa video ai? oricum,uite scrie pe google,,gta iv-game debate" si iti bagi tot acolo,placa video,procesor,ram si daca ai laptop sau nu si la sfarsit iti arata o media care iti spune la ce setari te poti juca gta ivwinkingdaca e auriu bifatul e la setari mari, daca e verde la setari medii iar daca e rosu la setari mici, iar daca nu il poti te poti juca iti arata un X gri