| Smekerutzul a întrebat:

Vreau si eu sa am wirelless adica wi-fi de la calculator pe telefon dar nu stiu cum si ce sa fac...

3 răspunsuri:
| BlureShadow a răspuns:

Trebuie sa iei mai intai un router wireless, bagi mufa ethernet de la internetul tau unde iti cere in router, iar o cablul ethernet pe care ti-l da (de obicei da unul) il bagi intr-un port din router, iar celalalt in pc unde era mufa cealalta, restul configuriezi cu CD (de cele mai multe ori sau mereu, iti da si unul dinasta) bagat in CD-Rom.
Sper ca am ajutat big grin

| Smekerutzul explică (pentru BlureShadow):

Ce draci nu intelegi k nu am router

| BlureShadow a răspuns (pentru Smekerutzul):

Pai asta am zis, iti iei unul= cumperi -_-