| DarkusEyes13 a întrebat:

Vreau si eu sa utilizez switchbot pe NOUL METIN2 HAMMER 2015! sa mearga sau sa aflu cum sa fac se sparg protectia anti-hack ceva nu stiu orice ajutor please

3 răspunsuri:
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Din cate stiu hammerul are HACKSHIELD ca si Metin2.ro il poti dezactiva uitandu-te la un tutorial de pe youtube cum dezactivezi hackshield.

| DarkusEyes13 explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Pai hammerul nu are folder cu, hackshield, ca si mt2 ro cum fac ca pe youtube arata tutoriale doar la mt2 ro

| LrMRemuss a răspuns:

Man,parca pe Metin2Hammer era switchbot pe F5 sau F6, adica stiu sigur ca este, nu te mai chinui sa spargi protectia, doar apasa pe F5 sau F6.
Funda?