| aasasinull a întrebat:

You Were Removed from the Match due to internet lag, your IP or machine, VPN usage, or cheating.WE recommed not utilizing VPN or proxy services while attempting to play Fortnite... Cum rezolv aceasta problema intru in meci de fortnite si dupa ce fac un kill sau stau 2 min ma da afara si imi apare eroarea ce am pus-o mai sus? Am nevoie de ajutor, cineva care stie?

6 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Exista mai multe varante:
1. Contul este folosit de pe 2 dispozitive in acelasi timp. (exista posibilitatea ca a fost furat).
2. Cand ai creeat contul de Fortnite ai folosit un VPN changer (sau folosesti acum unul).
3. Contul are o eroare (putin posibil).

Ai nevoie de mai mult ajutor? Spene-ne! Echipa noastra va face tot posibilul sa iti ofere informatii utile!

| aasasinull explică (pentru BlackPixel):

Da am nevoie sa rezolv problema va rog frumos! ce as putea face?

| aasasinull explică (pentru BlackPixel):

Si da am folosit o singura data vpn. cum rezolv problema?

| BlackPixel a răspuns (pentru aasasinull):

Ce PC ai?
Instructiunile depind de model.

| aasasinull explică (pentru BlackPixel):

Ryzen 5 2600 placa video RADEON RX570 8GB GDDR5 deci cum rezolv problema?

| BlackPixel a răspuns (pentru aasasinull):

Salut din nou!
Am analizat cererea ta si te informam ca:
Directorul Departamantului de Suport Tehnic Exern a decis ca este prea complicat sa iti explicam instructiunile pe TPU.ro.
Dar nu te panica! Echipa noastra este deschisa oricand pentru tine!

Sa-ti explicam:
Departamentul de Proiecte Externe are un numar limitat de membrii care nu sunt specializati. Asa ca: daca doresti sa primesti ajutor din partea Black Pixel, va trebui sa ne contactezi separat:
blackpixel100@gmail.com
blackpixelproductions0@gmail.com
Daca alegi sa ne contactezi, cererea ta va fi preluata de catre Departamentul de Suport Tehnic Intern, cu personal mult mai mult si specializat.
Prin e-mail iti putem trimite mai usor si instructiuni foto-video.

Daca alegi sa nu ne contactezi, iti putem oferi un video de pe YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=I185Mki3AaY
*sunt sanse sa nu fie ceea ce cauti.
si Black Pixel inchide aceasta conversatie.

Asteptam raspunsul/cererea ta (nu esti obligat sa o depui - numai in cazul in care vrei ajutor din partea Black Pixel).

Ganduri bune,
Andrei Sulciu - reprezentant major al Departamentului Black Pixel pentru Probleme Tehnice Externe.
(in numele oficial: Black Pixel).