| somndevoie a întrebat:

X_x I-am spus unei fete ca o plac pe mess cand era offline. A intrat pe mess si a iesit imediat si am sunat-o si am intrebat-o daca a vazut ce i-am spus acolo si mi-a spus ca nu a intrat ea, intrase o prietena dea ei si eu i-am spus ca bine atunci ca ii scrisesem acolo ceva ce ar fi trebuit sa-i spun in fata si a inchis. Ziua urmatoare a intrat si ea pe mess si a vazut si a iesit repede dupa n-am mai vorbit de cateva zile. Si eu ma intreb oare nu ma place sau e suparata ca nu i-am spus in fata?
ce sa fac?

14 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu a intrat nici o prietena!
Asta-i minciuna toata ziua.
Cred ca astea au fost semnele ca nu prea a fost incantata happy

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Nu a mai intrat pe mess, ti-a inchis telefonul...ei bine, se pare ca nu prea i-a convenit ce i-ai marturisit.Parerea mea e ca daca mai continui asa, o sa pici de prost, pentru ca se vede ca ea nu e interesata.Tu nu ai avut curajul sa ii spui in fata ca o placi, nici ea nu are curajul sa iti spuna ca nu te place, poate pentru ca e mai timida.Incearca sa te orientezi spre o fata care stie ce vrea si de asemenea, ai si tu grija sa spui lucrurilor pe nume, in circumstantele potrivite.Nu merita sa te umilesi mai mult...Baftahappy

| somndevoie explică (pentru BeYourOwnMaster):

Nu mi-a inchis telefonul, aici am gresit eu cand am scris, eu am spus bine, mai vorbim si am inchis

| Stileblue a răspuns:

Buna!
E suparata, ca asa sunteti voi baietii badarani!
Ii lasati mesaje pe mess!:-oo Doamne.:-o!
Unde e iubire? Admiratia? Comunicarea?
Pa, pa

| Azµre a răspuns (pentru Stileblue):

Da nu va luat iasa de copil ca si aia a mintit, chiar crezi ca a intrat o prietena sa fim seriosi! Si aia daca era o prietena asa buna facea haz de necaz. Iubire? pai cum sa vorbesti de iubire cand el nu a petrecut o zi cu ea thinking admiratie da ar fi avut si poate are, despre comunicare poate e timid... a gresit il incurajam sa treaca pestewinking e mic nu stie, invata. Sa nu o iei in nume de rau, dar cred ca ai fost prea dura cu el laughing

| Stileblue a răspuns (pentru Azµre):

Buna!
Nu cred ca trebuia sa comentezi la raspunsul meu, el il ia cum vrea!
Eu nu m-am suparat, dar consider ca o place simte ceva pentru. ea de aia am spus iubire!
Dar carcotasi.
O zi placuta sa ai!

| Azµre a răspuns (pentru Stileblue):

Nu sunt carcotasi iti dau dreptate ca e aiurea pe mess dar totusi l-ai speriat pe copil laughing.

| Stileblue a răspuns (pentru Azµre):

Da cred ca exagerezi!
Pt. mine sunt foarte multi baieti seriosi, sinceri...dar multi fac parte din cealalta categorie''badarani''.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar daca placi pe cineva nici sa te ascunzi dupa deget!
P.Sbig grinc razi?

| Azµre a răspuns (pentru Stileblue):

O fi si el timid :-s

| Stileblue a răspuns (pentru Azµre):

Oke.Dar cati ani ai?

| Azµre a răspuns (pentru Stileblue):

Ti-am dat mesaj happy

| DeeDeeDyana a răspuns:

Dc gasiti voi calea asta mai usoara? Normal ca e suparata! Puteai sa te duci sa ii spui in fata. Asa sunteti voi si nu se va schimba nimic. Mai bine iai cere scuze.
Parerea mea.happy

| RoBiie a răspuns:

Pai la fete trebuie sa le spui cea ce simti
Numai decat in fata
E suparata ca nu iai spus in fata
INTALNESTETE cu ea si ia-o de mana si spune-i adevarul

| Beatrice963 a răspuns:

Nu cred ca e neaparat suparata, poatre e doar foarte timida, si poate simte acelasi lucru insa nu are curajul sa-ti spune in fataa..eu asa cred. oricum e de apreciat ca ai avut tupeul sa ii spui totusi, chiar daca nu ai ales cea mai buna metoda.hee hee succes in continuare!:*