| Andrei7520152 a întrebat:

A trecut motiunea de cenzura. Ce va urma? Credeti ca va fi un lucru pozitiv pentru Romania sau va genera mai mult haos in tara?

4 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Urmeaza guvernele Ungureanu 2, 3, 4...

| Andrei7520152 explică (pentru MidnightLady):

Nu si daca pica votul de incredere; pare ciudat ca parlamentul sa-l voteze inapoi pe ungureanu dupa ce l-a votat afara. pe de alta parte avem un parlament schiop si ft influentabil ca sa nu zic incompetent deci nu se stie niciodata

| anutza a răspuns:

Cred ca urmeaza un nou circ laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haos va fi orice s-ar intampla. Stim cu totii ce fel de oameni sunt politicienii.