| BogdanM275 a întrebat:

Salut, ce pare aveți despre moțiunea de cenzura, organizata de opoziție, credeți ca o sa treacă?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ciuma rosie e la pamant. Infractorii au facut popo pe ei de frica

| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu sper SA NU treaca. De ce? Foarte simplu - pana la primavara va fi dezastru in multe domenii - vor creste preturile la gaz, alimente, tot, in capitala va fi catastrofa cu incalzirea publica pentru ca nu s-au mai facut investitii in mentinere/reparatii deloc, si multe altele. De ce sa se sparga astea in capul unui guvern nou? Sa ramina dancila pana o sa ii ia lumea si o sa ii fugareasca cu furci si topoare! Sau pana la alegeri, ca sa aiba niste motive in plus sa piarda atunci.