| Anomim2025 a întrebat:

Credeți că moțiunea de cenzură o să treacă sau nu? Dacă nu trece. Credeți că Dragnea o să se supere?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In acest moment nu se poate spune sigur. S-ar putea sa treaca, dar la limita. De asemenea s-ar putea sa fie retrasa de initiatori, daca nu cred ca o sa treaca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa speram ca nu... e nevoie de un mic cutremur in PSD, sa se mai cearna un pic rahatul de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu trece.

| Andersen2k18 a răspuns:

Este posibil orice la cat de nebun e Dragnea, ar vinde si Transilvania pentru a castiga motiunea.Eu cred ca se va lasa din nou cu proteste puternice, ca cele din februarie 2017 cu legea gratierii.