| Ionutmariuo13 a întrebat:

La ce rata de incidenta se inchide o localitate/ municipiu? Si daca se inchide intri online si cu scoala sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Wow! Tocmai s-a raportat cifra de peste 7000 de infectati intr-o zi... se prevede carantina totala la orizont!

In 22/09/2021 au fost 7045 de infectati si 130 de morti
In 21/09/2021 au fost 6789 de infectati si 129 morti

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/romania/

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

6, online din câte știu.

| Ionutmariuo13 explică (pentru supadeceapa):

Asta stiu si eu. Eu am intrebat la cat se inchide o localitate…

| supadeceapa a răspuns (pentru Ionutmariuo13):

Și eu ți-am răspuns... laughing

| Lukasssz a răspuns:

6/1000

Răspuns utilizator avertizat
| nprenume731 a răspuns:

6 la mia de locuitori...intra în online toți, doar antepreșcolarii/preșcolarii și elevii din învățământul special continua sa facă fizic