| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an am luat bursa pe primul semestru (8.57). Am fost, din pacate al patrulea din clasa cu cea mai mare medielaughing. Mi s-a spus ca la primarie nu mai sunt fonduri pentru burse si ca nu se vor da bursele pentru anul trecut. Oare e adevarat sau e minciuna? Nu stau in Bucuresti, stau intr-un oras micut. Imi cer scuze daca am gresit categoria!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de unde vrei sa stim noi daca se vor da ori nu bursele intr-o anumita localitate, nici macar numita?
Parintii tai se pot interesa la primaria localitatii, informatia privind acordarea burselor este informatie publica si este obligatoriu sa fie comunicata celui interesat care o solicita.

| ChituAlexandru1289 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Imi cer scuze, am crezut ca e cineva p-aici patit. Intrebara o sa o sterg in max 48h.