| hgfgfwrf a întrebat:

Am 12 ani si sora mea 8. Avem nevoie de pasaport pentru Bulgaria sau merge cu certificatul de nastere in original? Parintii au nevoie de pasaport sau merge cu buletinul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ambele aveti nevoie de pasaport, deoarece nu detineti CI.

| MadaMadalici a răspuns:

Parintii tai pot trece cu buletinul iar voi aveti nevoie de pasapoarte.

| paul9923 a răspuns:

In EU poti merge si cu buletinul, dar daca nu ai trebuie sa ai pasaport.

| The3w0que3n a răspuns:

Parintii tai pot merge cu buletinul, dar voua va trebuie pasaport.

| LaryLaurentiu a răspuns:

E o intrebare foarte grea!