| gabrielcapita a întrebat:

Am avut o discutie cu un vecin fara vorbe jignitoare amenintari verbale s-au jignitoare la adresa lui, am fost contactat telefonic mobil de politistul proximitate sa ma prezint la sectie ca las fi strins de git, l-am rugat pe politist sa vina la fata locului sa afle adevarul si a refuzat categoric ca Mohamed vine la munte si nu invers, eu cred ca trebuie sa ajung in audienta la sefi politiei, precizez ca vecinu ma inundat in vara asta.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru atat nu trebuie sa mergi in audienta. Du-te si vezi ce vrea politistul si tine cont de ce ti-am spus la o intrebare anterioara, in ce priveste dovedirea agresiunii tale si plangerea privind denuntarea calomnioasa. Numai bine!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Care-i intrebarea ?

| Florin6326 a răspuns:

Daca tu sti ca nu asa s-a intamplat fi sigur ca nici el nu poate dovedi in vreun fel ca l-ai strans de gat.Mergi la politie, expune-ti punctul tau de vedere.

| adita32 a răspuns:

Nu te poate obliga sa te duci la sectie prin telefon. daca nu vrei asta e.el are obligatia sa vina la fata locului dar fi sigur ca daca vine iti aduce si o citatie si tot acolo o sa ajungi daca exista o reclamatie pe numele tau.mai bine du-te si impuneti punctul tau de vedere despre ce s-a intamplat