| 1Q a întrebat:

Am comandat ceva prin posta romana si trebuia sa ajungă astăzi insa in cutia postala nu a venit instiintarea sa fie din cauza faptului ca este luni si postasul vine doar marți si de asta nu a venit sau nu are nici o legătura oare sa mă duc la posta sa vad dacă a venit coletul sau cum sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur n-ai primit instiintarea din cauza ca postasul nu lucreaza astazi.
Daca esti sigur ca a venit poti merge maine la posta, cu actul de identitate si o sa-l primesti.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Ar fi cazul sa mergi la posta!
Instiintarile se pot pierde, sunt pana la urma doar niste mici bucatele de hartie!
Pentru orice eventualitate mergi la posta ( sa ai si buletinul la tine)!