| sanda252 a întrebat:

Am descoperit ca cineva mi-a furat identitatea si a creat un cont pe un site de "socializare" cu datele mele. Am luat legatura cu acel site si mi-au trimis 2 mesaje in care m-au asigurat ca acel cont a fost sters si confirmarea trimisa la id-ul de la care a fost creat acel cont. Desi nu la mine.Cum pot sa fac sa sterg si postarea de pe google care contine numele meu si date cu privire la acel cont (asa am descoperit). Mentionez ca am scris si la google (reclamat), insa postarea inca exista.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fie sters si de pe Google, doar ca o sa treaca un timp, cred ca au mii sau zeci de mii de mesaje zilnic.

| sanda252 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns. Inseamna ca trebuie sa ma inarmez cu rabdare desii sunt tare stresata pe tema asta.