| anonim_4396 a întrebat:

Am facut in 27 aprilie o comanda online de la firma Teamdeals.
Am facut print screen cu nr de comanda si unde scria ca comanda a fost plasata si ajunge in 30.
omul de la firma m- a sunat in acea zi sa se asigure ca comanda e serioasa si sa fac confirmarea.
Azi cand trebuia sa soseasca am verificat adresa de email sa vad starea comenzii si toate mesajele lor au disparut din inbox meu de parca nici nu au existat vreodata acolo. Ce au facut? Cum au facut?
Am sunat la firma si nu mai raspunde decat robotul
Pe internet pretul s-a dublat de azi dar comanda mea era deja facuta din 27 cand era inca la oferta

1.
Cum au facut sa stearga mesajele si in inboxu meu
credeti ca au lucrat corect?
3 sa ii reclam la OPC daca sunt asa neseriosi cu clientii?
Am printscrenuri cu mesajele lor

Răspuns Câştigător
| bmb43 a răspuns:

Ai răbdare, e pastele, o sa vina comanda ta!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te grăbi. În această perioadă de sărbători și vânzătorii și curierii sunt supra solicitațiși se întâmplă întârzieri.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se pot sterge mesajele trimise decat timp de 3 secunde. Daca tu ai apucat de l-ai citit s-a terminat. Nu este ca la messenger sau Whatsapp ca le poti sterge si mai tarziu un pic! Citeste: https://bit.ly/32YrH3g
Reclama-i la ANPC (OPC nu se mai numeste de mult!)! Poti trimite si dovada cu telefonul de confirmare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

1. Nu au cum sa faca asta.
2. No idea.
3. Nu ai decat. Din ce vad eu, agaricii astia cred ca fac dropshipping sau ceva similar. Nu era mai simplu sa comanzi frumos direct din China?