| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Am fost la magazin sa iau o bere la sticla de sticla si am incercat sa o desfac la gard si mi-a scapat pe jos si apoi am mers sa cumpar inca una si m-a intrebat daca am 18 ani. De ce nu m-a intrebat prima oara daca am 18 ani?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti sigur, posibil ca prima data sa nu se fi uitat atent la tine, dar poti sa o intrebi direct pe vanzatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Si cu masca poate sa-si dea seama, daca se uita atent, de asemenea pot fi si alte indicii.
In orice caz, de ce ai mai pus aceasta intrebare, cu ce te ajuta?

| Wr3nch a răspuns:

Ca nu eu pasat prima datalaughing Eu la 12 ani le cumparam la unchii tigari si bere si nu ma intreba nimeni nimic.

| Digikey a răspuns:

Te-a lasat sa bei o bere.La a doua si-a facut probleme, de unde sa stie femeia ca nu esti in stare sa desfaci o bere.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ma mir cum de nu s-a rupt gardul, asta ar fi fost hilar. Bere facuta in Germania laughing