| Mihai890 a întrebat:

Am nevoie de absolut toate detaliile despre o casatorie intre un cetatean roman si cetatean taiwanez. Daca se poate detalii de la cineva care a reusit sa duca la bun sfarsit toate aspectele casatoriei, indiferent daca in Romania, China (Ambasada), Danemarca sau alte tari.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Care crezi tu că sunt șansele ca din cele câteva zeci de persoane care vor citi întrebarea asta, cineva să se fi căsătorit cu un cetățean taiwanez și să-ți dea "absolut toate detaliile" despre asta?