| janvaljan a întrebat:

Am nevoie de o autorizație de renovare si extindere locuinta(constanta) cine ma poate ajuta cu ce acte imi trebuie si ce costuri presupune?

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Da, ai nevoie de buletin, certificat de nastere, de casatorie daca ai sotie, act de proprietate, de la servici o hartie cu salariu ceva si dupa ce faci rost de tot pomelnicu de acte care iti trebuie te duci la primarie si iti dau ei autorizatie e pana in 5 milioane si e valabila un an...succes cu renovarile....ps:pana iti vor elibera toate actele dureaza asa ca apucate din timp

| janvaljan explică (pentru Niiiicu):

Trebuie si proiect?!

| Niiiicu a răspuns:

Mai multe afli de la un jurist el stie ce acte ai nevoie pentru orice

| Niiiicu a răspuns:

Am facut si eu o extindere de 3 camere la casa si nu mi-a trebuit proiect dar a fost acum 2 ani

| Niiiicu a răspuns:

Dar e posibil sa ai nevoie si de proiect