| SovietMarshalPeter a întrebat:

Am o problema mare,am facut false la telefon cu necunoscut iar acum imi zice ala ca o sa afle numele meu de pe abonament,cum sa scap,e adevarat ce o spus ca nu mai fac in viata me,i cer si scuze, cum scap de el, ajutor.

Răspuns Câştigător
| sububu1234 a răspuns:

Calmeaza-te serios nu esti ultimu nici primul care o facut farse de genu nu vine nimeni la tine pentru o glumita nevinovata nici ultimu retart nu cred ca ar face asta.

10 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Petrule.poate ala o vrut sa te sperie. Daca vine la tine sa ma chemi pe mine..Glumesc.Stai linistit

Răspuns utilizator avertizat
| sububu1234 a răspuns:

Pai daca ai abonament poate afla ....numaru care il dau aia e trecut pe contract... dar eu iti zic sa stai calm nu cred ca se duce ala sa caute numar etc depinde si ce ati vobit, dar oricum nu strica sa iti ceri scuze.

| SovietMarshalPeter explică (pentru sububu1234):

Eu stau calm da nu stiu ce sa fac, eu n-am injurat da el"Las ca pun eu man pe tine"oare cum e fizic sau mobil propozitia asta, inca injura de nota 10 eu numa l-am provocat asa da sa ma ajute Dumnezeu, ce sa fac sa-l sun sa-i cer scuze sau ce? Si cum e cu propozitia acea?

| sububu1234 a răspuns:

Poate afla tu cand faci contractu cu firma de telefonie le dai datele de pe buletin inclusiv numele si locatia.

| SovietMarshalPeter explică (pentru sububu1234):

Da dupa voi asa credeti ca chiar o sa vina incoace sa ma rupa, ca scuze tot o sa-i zic.

| sububu1234 a răspuns:

Stai frate linistit ca nu vine nimeni sa te rupa laughing ti-a zis asa ca sa te sperie.
Oricum daca l-ai sunat doar odata uite o scuza buna daca tot vrei neaparat sa te scuzi zici ca o venit un coleg la tine ati baut ceva si nu ai vazut cand o luat telefonul si o sunat si ti-o zis abia acum.

| SovietMarshalPeter explică (pentru sububu1234):

Bine das pe a saptea, si no sa ma creada, tu ce ai face, eu i-am trimis un mesaj cu scuze da i-am spus ca varumio ar fi facut acele farse, sa il sun pe numarul real sa-i spun ca totui in ordine?

| SovietMarshalPeter explică (pentru sububu1234):

O mers faza cas varu da asat chiar avea curaju.

| sububu1234 a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Calmeaza-te serios nu esti ultimu nici primul care o facut farse de genu nu vine nimeni la tine pentru o glumita nevinovata nici ultimu retart nu cred ca ar face asta.