| George2013 a întrebat:

Buna am si eu o problema. am o prietena si eu nu o pot sa o sun asa ca am sunat o de pe telefonul mamei cu nr ascuns, mama e pe abonament.
azi mama imi zice ca pe cine am sunat sau ce am facut de i-a aparut pe facutra Enjoy apeluri divertisment;
sunt din cauza ca am sunat cu necunoscut?
ce sa fac ca sa nu afle mama?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are legătură cu sunatul pe aninom, apelurile către divertisment.
Pe factură apare numărul de telefon care a fost apelat, inclusiv cele cu necunoscut, apare #31#072...
Pa, pa.

1 răspuns:
| marydanutza a răspuns:

Daca e pe abonament ii arata numarul persoanei pe care ai sunato tu..si arata si durata apelului..nu ai ce sa faci in cazul astawinking