| anonim_4396 a întrebat:

Am pus pe olx pentru amuzament un anunt care suna asa: Vand grenada - se poate arunca in cotet la gaini dimineata sa taca sau in grajd la porci sa faci toba.
m-a sunat cineva ca vrea sa o cumpere si cam parea de la politie si i-am explicat ca e o poza de pe internet si e o farsa, pot sa patesc ceva?
tin sa mentionez ca am sters anuntul in 2 minute de la postare.

7 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Vei fi ok.

| RAY a răspuns:

Ala facea misto de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident ca da. happy ce-a trecut prin capul tau, cand ai crezut ca poti face o gluma ca asta? si sa si para amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Data viitoare fa glume d-astea de pe Tor Browser si nu da un numar real laughing
Da unul aleator sa faca pe ei cei la care sunahee hee

| Stropdeploaie a răspuns:

Cu o amenda de vreo 3000 lei!

| Kron5tadt a răspuns (pentru anonim_4396):

Tor Browser nu te fereste de probleme daca esti retard. Exista proceduri bine stabilite pentru a ramane off grid cu Tor. Se pare ca nu le cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kron5tadt):

Copilas de 7 ani, citeste si tu abecedarul ca iar te lasa astia repetent in clasa a 1-ahee hee