| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare Mai Degraba as vrea sa-mi spune ti parerile voastre despre madalin Voicu! Atunci cind vorbeste despre Romania S au mai Degraba despre Romani in general! L am urmarit foarte des defiecare data cind este invitat la cite o emisiune Si mai defiecare data isi Exprima niste pareri si scoate niste cuvinte atit de Grele Despre Romani in general Cu atita inversunare! Ok Este liber sa vorbeasca nu i asa imi ve ti spune si totusi Parca o face cu prea multa ura rautate si foarte multa Inversunare! Voi Ce parere aveti despre dumnealui"

1 răspuns:
| misu a răspuns:

Pai sincer are dreptate cand spune ca suntem parsivi,numai pe interes, individualisi, rai.asa suntem