| kodiak a întrebat:

Am vorbit cu un tip pe net sa facem schimb el de un laptop eu de un telefon am vorbit sa trimitem in acelasi timp zis si facut dar eu am mam razgandit am zis daca primesc coletu si e oky... ii trimit si eu faza e ca el a aflat pana sa primesc eu coletu i-am zis ca il refuz de la curier daca vrea a zis sa il refuz si tot ma ameninta cu politia ce pot pati? nici nu am pus mana pe colet

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ridici coletul nu o sa patesti nimic, va trebui doar sa platesti cheltuielile de transport.

| FreeBSD a răspuns:

Nu poti pati nimic nici daca ridici coletul nici daca il lasi laughing