| Szabo1000 a întrebat:

Aş vrea să fac scoala pentru categoria AM/B1 şi dacă n-am timp din cauza scolii am ore până la trei după amiază cum se poate face scoala de soferi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti legislatia pe cont propriu ca nu toate scolile te obliga sa vii la cursurile de legislatie.
orele de practica le programezi de comun accord cu instructorul. Le poti face dimineata de la 7, sau seara etc etc

| Szabo1000 explică (pentru suntserios):

Bine cred că dacă nu merg pentru că n am timp durează mai mult ca să termin scoala de soferi decât să fac la vara când va veni vacanța mare şi am timp să merg la cursuri