| Parintele a întrebat:

Ati vota un presedinte al romaniei ateu?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Ateul este botezat sau nu?
Ateul poate nu se casatoreste la biserica, dar cu mortii familiei ce face? II topeste in acid sulfuric, in cada?
Intrebarea pe care ai pus-o trebuie sa aiba totusi o logica, nu crezi?

43 răspunsuri:
| guess_who a răspuns:

No god, tu ai fost botezat? sau nici nume nu ai straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iliescu era ateu, el a recunoscut asta. Desi ulterior, a inceput sa se mai duca pe la "intruniri religioase", pebtru ca dadea bine la imaginewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de care confesiune tine iliescu dar daca s-a eschivat de la un raspuns sincer a fost o eschiva reusita raspunzand la o intrebare ca este; liber cugetator.nu as tine cont. poate fi ateu si sa fie un presedinte bun pentru tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e la fel de hot precum cei credinciosi mai bine pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce, am avut presedinti si altceva decit atei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| BlackRaven45 a răspuns:

Da. Asa poate nu s-ar mai baga atatia bani in biserici.

| Alinaga a răspuns:

Ce legatura are relegia lui cu faptul daca este sau nu apt sa conduca tara?

| NomberOne a răspuns:

Nu.pai ajunge cineva care nici macar nu crede in ceva adevarat presedinte?

| adistan a răspuns:

Da bineinteles. Daca s-ar declara singur ateu.

| Kriss16 a răspuns:

Da.