| IonutPetre12 a întrebat:

Au primit vecinii amenda pentru muzica, din a 10 incercare.Am inregistrare cum spune :cand vine neamtu din afara ii prinde noaptea pe amandoi si le rupe capu.Si ca dupa 24 de h o s-o dea la maxim iar.Ce le pot face? Pot face plangere cu dovada inregistrarea? Si ei ce pot pati?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti mai ti sa mai zis. Daca mergi la mascati poate aia ii duce fortat la tribunal altfel nu se stie daca politia i.a atitudine, trebuie oricum dar vezi tu. La sectia de politie arati inregistrarea si faci plangere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți. Iar ei pot păți nimic, de la caz la caz.