| AlexisAlexx a întrebat:

Azi am dat sala pentru permis si din fericire am luat cu 23, dar m-a descurajat o prietena ca numai prostii iau cu 22/23 si asta inseamna ca te-ai dus la "bulan", desi sincera sa fiu chiar m-am pregatit si faceam chestionarele pe site-ul de la drpciv cu 25-26... dar o data ajuns acolo si vezi atatia oameni panicati parca te iau si pe tine emotiile. Am gresit la niste intrebari banale cu semnele politistului si ceva de stationare, aveam impresia ca sunt mai multe corecte desi era doar un raspuns corect.
E atat de rau 23? sad conteaza la traseu?

Răspuns Câştigător
| Florentina_7104 a răspuns:

Nu, nu este, nu mai asculta oameni de genul, nu îți merită timpul și energia. Ai luat un punctaj bun, ai trecut, acum concentrează-te pe traseu. Este absolut normal să ai emoții șă să mai greșești din cauza lor. Multă baftă la traseu!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ar fi rau atunci nu ai trece cu acest punctaj. Nu conteaza la proba practica, va conta cum te descurci, respectiv sa nu faci greseli mari sau multe. Pana la traseu mai poti studia legislatia rutiera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai luat? Da, restul e irelevant atunci.

| Holiday a răspuns:

Orice rezultat care inseamna "admis" este mai mult decat perfect.
Nu conteaza la traseu.

| Yurisa a răspuns:

Sa ii zici prietenei tale sa te pupe undeva si sa moara in coltul ei sinistru de viata

| Raducons a răspuns:

Nu conteaza, nu iti face griji, Prietena aia a ta nu e prietena daca vorbeste asa.Bine ca ai luat, concentreaza te la traseu

| acerr a răspuns:

Si nu mai spune tot despre tine,
da am aluat,
felicitari.

| SomethingFunni a răspuns:

Partea scrisa e admis/respins, nu conteaza nota per se. Ideal e sa cunosti si apoi sa respecti legea, dar nimanui nu ii pasa de note.

| Tolby a răspuns:

Da