| Masinadescris a întrebat:

Azi mi-a spus cineva ca a auzit de la altcineva cum ca taxa de mediu pentru euro 4, pentru masinile pe benzina,ar fi nu-stiu-cate sute de euro de azi inainte,ca s-a dat ceva lege, desi pana acum era 100-200 de euro. Voi stiti ceva despre asta? Sau taxa pentru euro 4, pentru masinile pe benzina,este la fel ca si pana acum, adica 100-200 de euro?

Răspuns Câştigător
| Adela243 a răspuns:

Nu am auzit de aceasta lege si nu cred si noi am inscris masina in Romania nu de mult si este euro 4 si am platit pana la 1500 lei. Fundita te rog frumos!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Timbrul de mediu nu a fost modificat, cel putin pana astazi.