| cdragosh a întrebat:

Basescu, Crin Antonescu, Tariceanu, Geoana, Vadim, Becali, Oprescu? Daca ati avea de ales doar dintre ei pe care l-ati alege?
Chiar daca credeti ca toti sunt o apa si un pamant, unu tot trebuie sa fie mai pamant decat altulhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le-ai lua fituicile din fata de la discursuri ar lega cu totii atatea fraze coerente cate leaga Bekli, cu totii sunt hoti/mincinosi dar pe Bekli il aleg caci el barem e un om generos care-si imparte atat averea cat si incultura cu poporul Roman, sa le traiesti bre' si matale si contul'tau ca sa le dai si celor puturosi care te venereaza, preafericitule laughing

22 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Basescu, indiscutabil.

| AvalohAlyn a răspuns:

Categoric. Mircea Geoana.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Oprescu

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Oprescu.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Crin Antonescu.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Multumesc @cristalan.

prfml
| prfml a răspuns:

Eu as incerca cu Geoana dar cu conditia sa paraseasca PSD-ul si sa nu mai fie influentat de niciunul din PSD si sa se dedice numai poporului. El ar fi om bun.

| valsulnorilor a răspuns:

Geoana solist. E tanar e capabil, e scolit in America, e familist convins, numele sau nu contine sufixul ESCU care e un blestem ce bantuie Romania de 40 si ceva de ani.

| valsulnorilor a răspuns:

Geoana solist.E tanar e capabil,e scolit in America ,e familist convins,numele sau nu contine sufixul ESCU care e un blestem ce bantuie Romania de 40 si ceva de ani.

| valsulnorilor a răspuns:

Geoana solist.E tanar e capabil,e scolit in America ,e familist convins,numele sau nu contine sufixul ESCU care e un blestem ce bantuie Romania de 40 si ceva de ani.

| valsulnorilor a răspuns:

Geoana solist.E tanar e capabil,e scolit in America ,e familist convins,numele sau nu contine sufixul ESCU care e un blestem ce bantuie Romania de 40 si ceva de ani.

| valsulnorilor a răspuns:

Scuze iar s-a stricat site-ul am scris o data si a aparut de 4 ori

| csintalan a răspuns:

... felicitari,...,, blonda _suprema,,

| Dragosgan a răspuns:

Hai sa zic:Basescu nu as alege nici mort.Vadim,nici mor, ca daca ar veni samitul NATO iar ar incepe sai injure, Tariceanu ar mai merge, dar a cazut si nu il voteaza nimeni(deci nu), Becali nu prea imi plac ceobanii, si apoi ce o sa faca steaua fara el, lasa-l acolo.Mai raman Crin, Oprescu, Geoana.Eu l-as vota pe Oprescu, dar cine va veni iar in capitala? Sa nu facem iar alegeri pentru capitala si sa il lasam pe oprescu acolo sa nu i fure altu locu. oricum e foarte bine si la capitala.Geoana.Om bun, dar Socialist, si guvernul tot socialist va deveni si vom ajunge tot comunisti, oricum e om bunicel, Crin Antonescu nu e primar de vreun oras, nu e socialist, si PNL nu ar putea face guvern...Este cel mai protrivit. Oricum ultimii trei sunt oamenii cu cap...

| Onutzu a răspuns:

Sti ce as face cu cei care i-ai enumerat? i-as pune la muncile cele mai de jos, i-as obliga sa munceasca pe salariul minim pe economie, dar in nici un caz nu i-as alege

| yuly_6695 a răspuns:

L-as alege pe VADIM deoarece este un roman adevarat, si pe Oprescu deoarece este un bun gospodar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cred că pe Oprescu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tariceanu, asa consider eu, ca si-a facut treaba de premier fata de ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam toti, cu doua exceptii, ne-au guvernat, si prost. Deci Vadim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu cauti aur si in schimb nu gasesti decit citeva balegaruri ramase in urma unei vaci, ce balegar alegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oprescu

| ingerasulyubirii a răspuns:

Eu l-as alege pe gigi becali pentru ca el a facut mult bine a construit case pentru enoriasi pentru cei care au fost loviti de inundatii