| FanMedical a întrebat:

Bodyguarzii din cluburi sunt luptători mai eficienți decât mascații de la poliție?

Răspuns Câştigător
| moshulica a răspuns:

Comparatia nu se poate face, cred eu. Si unii si ceilalti folosesc in peste 99% din cazuri metode pasnice de aplanare a conflictelor, pentru ca asa scrie in atributiunile lor functionale. Intimidarea este metoda principala de rezolvare a problemelor si merge, pentru ca unii isi arata muschii crescuti peste noapte cu substantele dopante luate cu pumnul iar ceilalti impun respect prin masivitatea si dotarea lor tehnica. Daca nivelul intelectual al unor bodyguarzi nu e prea ridicat si mai aluneca uneori spre violenta, despre mascati ai auzit tu vreodata ca s-ar fi luat la pumni cu cineva?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de pregatirea pe care o au, pot fi mai buni sau mai putin buni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Umflatii aia cu shaorma luptatori eficienti? lol

| FanMedical explică (pentru suntserios):

Cum adică "umflații ăia cu shaorma"?

| suntserios a răspuns (pentru FanMedical):

De ce trebuie mereu sa intrebi "Cum adica". Tu chiar nu esti capabil sa intelegi cateva cuvinte in limba romana?

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru suntserios):

Daca cade o balena shaormista pe un om ce ii mai trebuie lupta il striveste cu alea 200 de kg laughing

| LiveTheMoments a răspuns:

Nu neapărat.

| kreatorNO a răspuns:

Nu prea cred, dar e posibil.