| alecsalecs a întrebat:

Bucuresteni,pe cine alegem primar general al Bucuresti ului?

5 răspunsuri:
| zotescumarius a răspuns:

Pai avem doar doi candidati credibili, Oprescu si Nicusor Dan, cel de la Asoc. Salvati Bucurestiul. Dar pentru Nicusor Dan nu are sanse il voi vota pe Oprescu ca primar si pe Nicusor Dan la CGMB

| Dumnezău a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti, dar in afara de Oprescu, nu aveti ce alege.Macar el a facut un Pasaj Basarab, un stadion de talie mondiala, s-au mai legat niste chestii in mandatul lui, fata de ale lui Videanu sau Basescu.N-aveti pe cine altcineva vota...Prigoana? Fii serios, asta e un mascarici.Becali,Iri? Proaste glume.

| alecsalecs explică (pentru Dumnezău):

Am adresat o intrebare bucurestenilor si se pare ca i doare n cot.vad ca mi au raspuns doar cei din alte parti decit Bucuresti! Cat interes pentru primaria Bucurestilaughing)Bravo meritam mizeria in care stam...

Răspuns utilizator avertizat
| dmalexandru a răspuns:

Nu sant din BUCURESTI, dar Sorin Oprescu este bun pentru primar gerenal al capitalei.A facut niste lucuri chiar deosebite pentru BUCURESTI, Vasile Blaga nu cred ca asta face ceva