| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si prietenul meu 18 am facut sex si parintii. stiu si nu au de gand sa depuna plangere si eu am facuto de buna voie... poate pati ceva iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu depun plangere, nu are ce pati. Poate cel mult sa devina tatic big grin

15 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cam libertina.Parintii tai ar trebui sa se implice si sa suporte aventuale consecinte.
Oricum vizitele la ginecolog sunt necesare si obligatori
Ar putea cei de protectia copilului sa faca ceva, daca constata ca esti abuzata.

| Alcyon a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Or fi romi, ca aia fac puradei de la 12 ani.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Alcyon):

Tot ce-i posibil
Oricum, nici asta nu este o scuza!

| shadow72 a răspuns:

A pai daca nu depun plangere nu au ce sa ii faca

| TheCuteOne a răspuns:

Bună!
Mda, deci acum toţi îşi încep viaţa sexuală de la 14 ani?! Ori tu vrei să fii mamă? Nu are ce păţi dacă părinţii tăi nu depun plângere. Poate totuşi să fie tată.

| dia200 a răspuns:

Doar daca parinti tai depun plangere. daca nu de unde poate afla politzia ce ai facut u

| lalalala25 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e de vina mama. Fata putea sa nu i spuna, s o faca neprotejat si mai stiu eu pe unde.Cunosc persoane care nu au spus parintilor si au facut o prin toalete(fete)...eu cred ca a facut bine ca i a spus, si nu putea sa o impiedice oricum. Oricat ar fi tinut o in casa, se ducea la scoala, si absenta si o facea, sau in baile scolii...mai bine ca mama a inteles o, i a explicat niste lucruri, de ce sa se fereasca, etc.Mai bine asa. Daca un copil isi propune ceva, chiar daca nu e bine, daca mintea lui spune ca asa trebuie, asa va face.cu orice pret.Cand te duci la ginecolog nu spui cu cine ai facut o, parintii nu depun plangere, nu are probleme iubitul tau

| CarlaloveCR a răspuns:

Eu merg la doctor pentru a se presupune ca am o boala prin transmitere sexuala deci imi este teama sa nu sune doctorul sau oricine altcineva la politie ...desi ai mei il iubesc mult si nu depun plangere nici in ruptul capului

| SkyPilot a răspuns (pentru CarlaloveCR):

Nu ii spuneti doctorului cine a fost. Nu aveti nici o obligatie daca ai facut-o de buna voie.

| EUBMV89 a răspuns (pentru SkyPilot):

14 ani? Sau nu am citit eu bine? O.o

| SkyPilot a răspuns (pentru EUBMV89):

A facut-o, a vrut, a fost mai interesant decat sa invete sa scrie corect Romaneste. Ce mai putem face? Trebuie sa tinem puscariile libere pentru politicieni, ei au intotdeauna prioritate happy

| caramela a răspuns (pentru SkyPilot):

Foarte corect...dar si fetitele astea sunt de belea...
Isi incep activitatea de mici, unde mai pui ca mama este la asentimentul fetei.
Mda...

| CarlaloveCR a răspuns (pentru SkyPilot):

Asta vreau sa lamuresc. Nu am fost abuzata sau fortata, el mereu mi-a deschis ochii cand voiam sa o iau pe cai gresite, mereu imi spune sa nu scad la invatatura pentru ca este viitorul nostru un joc si in 2 ani de zile nici macar in gluma nu a dat in mine.

| SkyPilot a răspuns (pentru CarlaloveCR):

Nu te supara pe mine ca am glumit un pic happy Nu am spus nimic rau despre voi doi. Am toata intelegerea, am fost candva intr-o situatie similara, ea era foarte tanara, eu cu doi ani mai mare decat ea, am avut doi ani de neuitat impreuna.

| CarlaloveCR a răspuns:

Faptul ca am facut-o de la aceasta varsta este strict alegerea mea, decat sa ma ascund de parinti mai bine am preferat sa fiu deschisa cu ei, sunt cu baiatul respectiv de 2 ani. Da sunt pe jumatate romă, eu imi vad de scoala si de viitorul meu cu el. De ce nu scriu corect gramatical? Sunt de parere ca atata timp cat la scoala am doar medii de 10 nu ma obliga nimeni sa scriu corect gramatical pe un site de socializare. Deşi sunt pe jumatate tiganca stiu sa ma comport, nu umblu cu zmardoiala, nu umblu cu furatul etc. Va multumesc tuturor care mi-ati raspuns la intrebare si in special celor care m-au jignit moral oarecum :*