| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU am nevoie urgenta de ajutor....acum 3 saptamani am avut un contact sexual cu prietenul meu si acum cateva zile parintii mei au aflat a fost un scandal monstru in casa etc.le-am spus ca am fost de acord sa fac asta cu el pentru ca il iubesc el este major iar eu am aproape 16 ani ....sunt putin mai dezvoltata, acum vor sa mearga la politie sa depuna plangere sad vreau sa stiu daca va pati ceva prietenul meu sad va rog am nevoie de ajutor, cum il pot ajuta? va rog vara glume de prost gust

3 răspunsuri:
| BadLara a răspuns:

Prietenul tău o să fie "iubita" lu' unu în pârnaie, cu păr pe piept şi cu tatuaje cu ancore şi sirene

| OriceNumaiEuNu a răspuns:

Va merge la inchisoare pentru coruptie de minori iar tu la o scoala de reeducare. in cel mai bun caz.

| FoxxyReBella a răspuns (pentru OriceNumaiEuNu):

De ce va dati cu parerea daca nu stiti despre ce e vorba, dc sa mearga la inchisoara? am peste 15 ani. "Actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 15 ani, se pedepseşte cu închisoare de la 3 la 10 ani şi interzicerea unor drepturi."