| AndreiMihai997 a întrebat:

Buna, am luat 60 de zile de muncă în folosul comunității și nu stiu ce trebuie sa fac. Ce se intampla daca nu le fac? Am primit in posta sa ma duc sa ridic actele de procedură, ce inseamna asta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca refuzi sa le executi in folosul comunitatii, vei fii nevoit sa le faci dupa gratii.
Tie ti s-a mai dat o sansa de reabilitare si esti atat de prost incat o refuzi, preferand puscaria (dupa gratii)?
Du-te si ridica actele si fa ceea ce ti se spune in acte sa faci.
Vezi ca ai termen si daca nu te duci, vin ei dupa tine.