| Anonim693 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor urgent. Trebuie sa inchei un contract cu o firma prin care eu ma angajez ca trebuie sa ii promovez afacerea. Deci o promovare online. Si nu vreau sa lucrez pe degeaba ca la final sa nu imi vad banii si nici firma respectiva nu poate sa imi dea banii pe incredere si la final sa nu primeasca produsul. Prin urmare am ales sa fac un contract, ceea ce nu am mai facut niciodata. Cum functioneaza? Ce trebuie facut? Va rog cine poate sa ma ajute si cunoaste sistemul acesta sa ma contacteze la id: dragospop1997@yahoo.com. Am nevoie urgenta! Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei un contract corespunzator atunci apeleaza la un jurist, eventual avocat, care sa te asiste la incheierea contractului.
Poti vedea si pe internet cum arata un contract legal, dar acesta nu te ajuta prea mult in concretizarea unor clauze contractuale.