| IzZabela119 a întrebat:

Buna happy am o intrebare. La vara vreau sa ies din tara cu un prieten, eu am 17 ani iar el 22. Mentionez ca el este acuma plecat in Italia, as putea face procura in lipsa lui sa nu mai vina in Romania pentru semnatura aia, sa semneze doar parintii mei?

Răspuns Câştigător
| Aneetteee a răspuns:

Parintii tai trebuie sa faca imputernicire pe numele lui, el trebuie sa-ti trimita doar copie de pe buletin si evident, sa fie in tara la vara ca sa poti pleca cu el.

1 răspuns:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu,nu poate sa semneze