| AdkVodka a întrebat:

Sallut TPU. Am si eu o intrebare. Cand am iesit din Romania sa plec in alta tara mi-a trebuit procura pe sofer. Acuma cand vreau sa intru inapoi in tara nu vin cu soferul respectiv pe care am procura, vin cu tatal meu. Imi trebuie procura cumva pe numele tatalui meu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu procura ai avut ci declaratie a parintilor. La inapoiere poti veni si cu alta persoana, nu este nici o problema, mai ales daca vii cu tatal tau. Numai bine!

| AdkVodka explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc de raspuns.