| BiaAi5P a întrebat:

Bună!
As dori sa întreb ceva pentru in prieten, acesta a venit în Anglia in 2022 a obținut Nino si un cod pentru a putea lucra, acum spune că aplicația a fost respinsa din lipsa de dovezi și ar trebui sa se întoarcă, are și contract dar nu știe dacă ar putea sa mai facă ceva.
Vreo sugestie? Va rog, dau funda.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Sa refaca actele sau sa intrebe englezii daca are si contract, te integreaza rapid englezii dar au un stil si o constructie aparte iese mereu cum vor ei

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Asta cu americanii conduc lumea e doar la suprafata tot englezii sunt in umbra rolling on the floor