| Kristianna a întrebat:

cum imi pot convinge parintii sa ma transfere de la scoala la care invat la scoala de la tara?
In scoala la care invat acum profesorii sunt rai, iar dirigintele m-a vorbit de rau, de aceea vreau sa ma transfer.
spuneti-mi si mie niste metode pentru a-i convinge pe parinti sa ma transfere.
Am nenoie de raspuns urgent

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii ce inseamna sa inveti la tara.Mai bine muta-te la alta scoala din oras.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai incearca sa le explici de ce vrei sa te muti. poate o sa te inteleaga:*bafa.