| miha82 a întrebat:

Buna eu imi caut tatal meu si nu stiu cum sa fac.am incercat pe Facebook, pe Google si alte programe dar nu am reusit. Nu stiu nimic despre el decat cum il cheama si de unde era. Daca cineva stie ceva de cum as putea sa aflu ceva va rog din suflet ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

Mergi cu tot ceea ce stii la Serviciul de Evidenta Populatiei in localitatea unde stii ca a locuit ultima oara si le spui povestea. Daca mai poti obtine si alte informatii de la mama ta, bunici, rude, despre data si locul nasterii ar fi un plus deoarece doar cu numele este cam greu.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce nu te caută el? Asta mai mult ar trebui să fie treaba părintelui nu a copilului. Nu te mai obosi.

| pisoias a răspuns:

Nu inteleg de ce il cauti daca pe el nu l-a interesat de viata ta. Poate ca are o alta familie...In mod sigur daca nu te-a cautat el pe tine, nici nu va recunoaste ca esti fiul lui.Vei suferi cu siguranta.

| BeckhamRZM a răspuns:

Decât să suferi după de la niște cuvinte grele pe care le poate scoate dacă va fi să-l găsești, mai bine, nu! Te-a făcut din plăcere, ăsta este adevărul și ar trebui el să te caute.

| DeliaDelyDede a răspuns:

De ce ai vrea sa stii ceva despre o persoana care te-a facut doar pentru placere?