| Mihaela2729 a întrebat:

Buna! Mi s-a gresit numele in buletin. Mi-as face altul, dar sunt obligata de data asta sa mai platesc iar? Adica eu am platit odata sa mi se faca buletinul cum trebuie, nu i-am platit sa ma gresasca.
N-o fi o suma mare, dar parintii mei muncesc pentru fiecare ban si aia de la evidenta persoanelor m-au scris cum au vrut ei, nu cum ma cheama pe mine.
Pot sa le comentez ceva sa nu-mi mai ia din nou bani? Voi cum ati procedat daca ati patit asa ceva?
Multumesc!

1 răspuns:
| ionur a răspuns:

Sincer eu miași dori să-mi schimb numele. Ași pune Armando)))))))))