| AnDutZzA020 a întrebat:

Niste prieteni de ai mei au facut o farsa unei fete si i-au pus numarul de telefon pe un site de cupluri. Aia de pe site au inceput s-o sune si ea si-a dat seama de cine i-a pus numarul pe site si vrea sa mearga la Politie...Credeti ca le poate face ceva?
P.S: Nu eu am facut farsa laughing
Funda! (Sper ca ati inteles ceva)

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu e o idee bună.
România e plină de jafuri şi crime, crezi că poliţia îşi va bate capul cu aşa ceva? Mai ales când poate foarte uşor să îşi schimbe numărul de telefon.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Trăim în România, ţara tuturor posibilităţilor. Sinceră să fiu, nu, nu cred că va rezolva nimic. Ar trebui să îşi cumpere o cartelă nouă cu număr.

Pa-pa.

| Mikhtarian a răspuns:

Cam nu, si daca chiar, da o declaratie si lor li se rupe de dosar, ca e vaide mama lui.
Cea mai simpla cale; schimbarea cartelei.
Astia nu se numesc prieteni, ci dobitoci.
O seara buna.