| pitbull93 a întrebat:

pe drpciv exista si intrebari gresite? pentru ca mi-a zis cineva care a dat examenul ca a intalnit o intrebare ca pe drpciv si a dat raspunsul care pe drpciv era corect dar acolo a fost gresit

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea ca unele raspunsuri sa fie gresite, nu intrebarile, desi nu prea cred asta, drpciv.ro este portalul oficial al MAI - Directia Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor. Numai bine!

| benny a răspuns:

Da sunt si intrebari gresite cu raspunsuri, dar sunt rare si sunt mai mult intrebari fara logica, fa multe chestionare pe drpciv in jur de 15 - 20 pe zi si nu o sa ai probleme sau mai incearca cu urssur sunt intrebari luate de pe drpciv
http://urssur.com/

| shoBy1 a răspuns:

Foarte rar sa ti se intample astahappy.
fa intrebari in continuare, e cel mai bun site.

| bursucnr1 a răspuns:

Nu are cum, probabil ca prietenul tau a fost dezorientat sau nu si-a mai adus aminte raspunsul corect, Pe DRPCIV.ro nu exista intrebari gresite, iar acolo intrebarile sunt exact ca cele care iti vor pica la examen

| Alexandru_Toader_1991 a răspuns:

Da mi-a dat mie o intrebare gresita si am citio in carte si am raspuns bine si iei mi-a dato gresita e o porcarie cu calculatoru cel mai bine era pe foaie.oh go on sunt niste idioti chiar niste idioti si am mai int o doamna si o intrebare cu cine e exclus sa poarte centura de siguranta si a raspuns bine si ia dato gresit...oh go on